Ne Üretiyoruz

Tabela, Stand, 3 Boyutlu Uygulamalar

Profesyonel üretim ve tasarım ekibimiz taleplerinizi yerine getirmek için özenle çalışır. Özgün tasarımların uygulamaları son teknoloji ile tam donanımlı tesislerimizde gerçekleştirilmektedir. Yepyeni yatırımlar ile gelişen üretim bölümlerimizde ağır ve hafif metal işleme birimimiz, pleksi işleme birimimiz, dijital baskı ve folyo kesim birimleri uzman ekibimiz ile hizmet vermektedir.

Üretim tesislerimizde işlenen ürünler, kalite kontrolün ardından montaj ekiplerine teslim edilir. İç ve dış mekan montajlarında tecrübeli ekibimiz tarafından hassasiyetle uygulamalar yapılmaktadır. Yurt içinde ve yurt dışında hizmet veren ekibimiz, pek çok seçkin markanın imzasını şehirlere atmaktadır. Tabela, stand ve 3 boyutlu üretim çeşitlerimiz arasında; ışıklı-ışıksız tabela sistemleri, led tabelalar, neon tabelalar, pleksi kabartma tabelalar, totem tabelalar, alüminyum kabartma ve oyma tabelalar, yönlendirme ve ikaz tabelaları, display sistemler ve özel tasarım standlar ve mağaza vitrin uygulamışları yer almaktadır.

Dijital Baskı

CANKA MEDYA yenilikçi ve son teknolojileri bünyesinde bulunduran modern ve güçlü makine parkurunda bulunan 5 mt. efi-Vutek 5500 GSLX pro, 3,2m efi-Vutek 3250 GSLX pro, Hp Latex 3000 ve Epson 50610 ve yeni bünyesine katılıcak Hp fb 9000 baskı ve Esko Xp 44 otomatik kesim ve lazer makineleri ile Türkiye’nin dijital baskı alanında önde gelen tesisidir. Hız ve kaliteyi bir arada isteyen müşterilerimize isteklerine en iyi çözüm üreten firmamız HP-efi-Vutek -Esko teknolojisinin bir arada kullanıldığı ve aynı zamanda 3M yetkili üreticisi olan tek baskı merkezidir. Üretim tesisimizde; tüm tasarımlar en üst düzey kalitede ve hiçbir detay kaybedilmeden basılmaktadır. İş ortaklarımıza zamanında ve kaliteli hizmet verebilmek adına baskı teknolojimiz her geçen gün gelişmektedir.

Cam, plexi, forex, karton, oluklu mukavva, fotoblok, claer film, her türlü kağıt, mesh, blackout, ışıklı ve ışıksız banner, ışıklı film duratrans, sticker, folyo, cam filmi, owv, polyester ve canvas, kumaş, raket, afiş, poster, megaboard, magnet ve fero film, araç baskı folyoları ve daha yüzlerce iç ve dış mekan malzemeye malzemeye, tabakaya ve rulodan ruloya olmak üzere beyaz dahil 8 renk HD kalitesinde kansorejen içermeyen kokusuz ve sertifikalı tamamen çevreci mürekkepler ile Dijital baskı yaparak mağaza içi malzemeleri, etkinlik görselleri, pop malzemeleri, AVM tanıtım görselleri, bina dışı cephe ve cam film uygulamaları, cephe germe duvar ve otobüs, tır, kamyon ve ticari her tür araç uygulamalar gibi pek çok üründe ve reklam uygulamalarında seçkin markalara en hızlı ve kaliteli hizmeti vermekteyiz.

İç Mimari, Tasarım, Uygulama

Uzman ekibimiz konsept projeden, uygulama projesine kadar mağaza vitrin, market, cafe, ofis, banka, restoran, satış noktaları, alışveriş merkezi dekorasyonu konularında kapsamlı anahtar teslim iç mimari tasarım ve uygulama hizmeti vermektedir. Çalışmalarımız fark edilirliği, esnek kullanım alanını ve yarının çizgilerini ön plana çıkarmaktadır.

Öncelikli hedefimiz; uzman proje ekibimiz ve uygulama kadromuzla birlikte yüksek kalitede proje, dekorasyon ve tasarım uygulamalarına imza atarak; sizlerin uzun soluklu çözüm ortağı olmaktır.

Markaların kurumsal kimliklerine uygun özgün projelerin sunumları 3 boyutlu tasarım görselleri ile yapılmaktadır. Proje ve uygulamaları ile her zaman kullanıcı beklentilerine uygun, üretken ve kaliteli çözümler ile üretebilen kadromuz; özgün yaklaşımını her çalışmasında yansıtmayı başarmıştır. Müşteri memnuniyetini, yenilikçiliği, estetiği, titizliği ve disiplini ön planda tutan iş anlayışımızla, müşterilerimiz için fonksiyonel ve özgün tasarımlar üretmekte ve bu tasarımları zamanında ve verimli bir şekilde uygulamaktayız.

WhatsApp
1