Hakkımızda

Canka Medya

2013 yılında kurulan Canka Medya tecrübeli ve uzman kadrosuyla, teknoloji ve inovasyonun öncülüğünde,tamamen çevreci ve sertifikalı üretimleri ile her türlü dijital baskı, tabela ve reklam uygulamaları çözümlerinde lider üretici olarak markalara hizmet vermektedir.

Kuruluşundan bu yana izlediği yenilikçi ve gelişen stratejileri ve profesyonel ekibi ile reklam sektöründe Türkiye’nin bir numarası olmayı başarmıştır. İç ve dış mekan için, Dünya da öncü HP, Vutek, efi, Esko, Epson, Mutoh, Xerox markalarını bünyesinde tuttuğu geniş ve modern makine parkuru ile dijital baskı hizmetleri ve tabela uygulamalarındaki baskı kalitesi, müşteri hizmetlerindeki başarısı ve her yıl yaptığı öncü yatırımları sayesinde birlikte çalıştığı markaların ve ajansların vazgeçilmez tedarikçisi konumuna gelmiştir. Ayrıca Tasarım, proje geliştirme ve uyulama ve montaj konularında 10 yıllık tecrübesiyle sizlere komple çözümler sunar.

Kalite Politikamız

Güvenilirlik

Müşterilerimizin ve diğer tüm paydaşlarımızın memnuniyet, güven ve bağlılığını kazanmak ve her zaman güvenilir bir marka olmak.

Sorumluluk

Müşterilerimizin gereksinimlerine odaklı, memnuniyeti en üst düzeyde tutan bir yönetim yaklaşımı sergilemek.

Deneyim

Üretimimizi ve markamızı üstün ve mükemmel bir seviyeye ulaştırmak.

Daha İyi Bir Çevre

Çevre dostu ve enerji tasarruflu üretim politikaları ile yolumuza devam etmek.

Gelişim

Tüm çalışanlarımıza kalite sorumluluğunu aşılamak ve her hizmette proaktif faaliyetlerle hatayı oluşmadan önlemeyi, oluşabilecek hataları zamanında a uluslararası kabul görmüş standartlar doğrultusunda yapılandırarak, verimliliği en üst düzeye taşıyacak araç ve teknolojiler ile destekleyerek hizmet vermektir.

Çevre Politikamız

Baskı ve üretimlerde, kullanılan her türlü mürekkep ve hammaddelerde Ulusal/Uluslararası normları ve yasal şartları uygulamak, iş sağlığı ve güvenliği ile çevre politikalarına uyum göstermek ve dolayısı ile çevre dostu bir üretim politikası ile sektörde fark oluşturmak ve örnek olmaktır.

Enerji ve doğal kaynakları etkin kullanmak ve kullandırmak, çevreye duyarlı ham madde ve malzeme kullanımı ile çevreye olumsuz etkimizi en aza indirecek sistemler geliştirmeyi amaçlamaktır.

Personelimizde, güvenlik ve çevre bilincinin geliştirilmesi; kalite, iş güvenliği ve çevre yönetimini en doğru şekilde bilgilendirmeler ile aktarılması hedeflenmektedir.

İnsan Kaynakları

Canka Medya Reklam sektördeki öncü konumunu kapasitesini artırarak sürdüren, çalışana değer veren, değişime açık, kaynaklarını verimli kullanan, çevreye, iş sağlığına ve güvenliğine duyarlı, kalite standartlarına uyumlu, teknolojisini sürekli geliştiren çözüm odaklı çalışanlarından güç alan, müşteri odaklı bir şirket olma yolunda, insan kaynaklarını verimli bir şekilde kullanmaktır.

Şirketimizde çalışmaların etkin ve verimli bir şekilde yürütülmesini sağlayacak insan kaynağının planlanması, seçilmesi, işe alınması, hizmet birimlerinde görevlendirilmesi, geliştirilmesi, eğitim ihtiyaçlarının belirlenerek karşılanmasına yönelik planlamaların yapılması, uygulanması, yetkinliklerin belirlenmesi, performans yönetimi, kariyer planlaması ve sektörel olarak eğitim verebilecek bir konuma gelmek İnsan Kaynakları politikamızın hedefidir.

Bizimle çalışmak Canka Medya ailesini bir parçası olmak ister misiniz? Canka Medya Ekibinde yer almak için başvurmak istediğiniz pozisyonı belirterek resimli özgeçmişinizi cv@cankamedya.com adresimize gönderebilirsiniz .

Tesisimiz

Canka Medya 2000m2 lik fabrikasında tecrübeli ve uzman kadrosuyla. Dünya da öncü HP, Vutek, efi, Esko, Epson, Mutoh, markalarını bünyesinde tuttuğu geniş ve modern makine parkuru ile dijital baskı hizmetleri ve laser, Cnc, digital kesim ve her türlü atölye ekipmanı ile 3 boyutlu, stand, display, yönlendirme panoları ve tabela uygulamalarında kalitesi, müşteri hizmetlerindeki başarısı ve her yıl yaptığı öncü yatırımları ile kendini sürekli yenilemektedir

WhatsApp
1